Korzyści

MASZ ZAWSZE ATRAKCYJNĄ CENĘ

Dzięki optymalizacji kosztów jesteśmy w stanie zapewnić to, co najważniejsze – stałą, niższą cenę paliwa w Niemczech ustalaną raz na dwa tygodnie – Diesel i AdBlue – 24 H.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

U nas płacisz tylko i wyłącznie za paliwo – bez dodatkowych opłat, prowizji czy innych kosztów. Ustalona z góry cena paliwa pozwala Ci łatwiej szacować ogólne koszta i planować ekspedycje. Dodatkowo dzięki systemowi WOTAS, możesz śledzić tankowanie online.

ZYSKUJESZ BEZPIECZEŃSTWO

Do tankowania potrzebujesz tylko naszej zbliżeniowej karty paliwowej – nie musisz wozić ze sobą gotówki. Bezpieczeństwo korzystania z karty zapewniają dodatkowo ustalane limity miesięczne, dzienne oraz możliwość samodzielnego blokowania karty on-line, gdy zajedzie taka potrzeba.

OSZCZĘDZASZ CZAS

Z Tankpool24 wszystko działa sprawnie – podjeżdżasz, zbliżasz kartę i tankujesz. Masz dogodny podjazd i brak kolejek, bo nasze stacje są tylko i wyłącznie dla transportu – bez sklepów, bez przeciągających się kolejek, w których ktoś zamówił posiłek na wynos… Słowem, szybko i sprawnie!

ZYSKUJESZ KOMFORT

Zarządzanie kartą jest niezwykle proste. Niezależnie gdzie, o której i ile tankujesz – z naszą zbliżeniową kartą masz do dyspozycji ponad 800 świetnie zlokalizowanych, stacji z monitoringiem otwartych całą dobę – w Niemczech i całej Europie.